Signe Belicka

... Cik sevi atceros, vienmēr paticis dziedāt un ļoti patīk dejot.No 2 gadu vecuma pati sev dziedāju šūpuļdziesmas, kamēr aizmigu. Vēlāk dziedāju arī sabiedriskajā transportā un, ja mamma centās ar mani sarunāt dziedāt klusāk - dziedāju vēl skaļāk! Ģimenē dziedam visi.

Visa bērnība man aizritējusi ļoti skaistā vietā Vadakstes pils muižā pie Latvijas - Lietuvas robežas, kuru ieskauj simtgadīgs parks ar daudziem ozoliem un mazu upīti. Pilī atradās skola, kurā arī mācījos, bet muzikālo izglītību ieguvu Auces bērnu mūzikas skolā un mans instruments bija klavieres.

Vēlāk to absolvējot, iestājos Rīgas 1.pedagoģiskajā skolā, lai iegūtu muzikālā audzinātāja un mūzikas skolotāja specialitāti.1992.gadā to beidzu un iestājos Rīgas Pedagoģijas un Izglītības Vadības Augstskolas mūzikas fakultātē. Kā studente sestdienās un svētdienās sāku strādāt ar pašdarbnieku kolektīvu - jaukto ansambli savā dzimtajā pusē, par ko man ir vislabākās atmiņas, bet vasarās aizvietoju kultūras nama vadītāju. No 1998. gada strādāju Rīgas Vecmīlgrāvja sākumskolā "Blāzmiņa" par mūzikas skolotāju, vēlāk arī par direktora vietnieku ārpusstundu darbā, līdz pieteicās meitiņa Undīne.

Patreiz srādāju Rīgas 262.PII par mūzikas skolotāju.