Sanita Sējāne

Cik vien sevi atceros, visu savu apzināto mūžu esmu pavadījusi kopā ar dziesmu. Pa dienu skolas gaiteņos, vakaros Poligrāfiķu klubā pie skolotājas Ievas Bukeiko, bet brīvdienās – laukos, kur staigājot pa mežiem un pļavām, varēju izdziedāties pēc sirds patikas.
Pateicoties savai izglītībai, koledžas gados dziedādama izbraukāju pusi Eiropas, uzstājoties dažādu koru sastāvos, bet kopš 2002. gada sākuma gandrīz desmitgadi esmu baudījusi profesionāla kolektīva gaisotni.
Manuprāt, dziesma spēcina, izglīto, iedvesmo, saviļņo un ienes dzīvē daudz vairāk krāsas, daudzveidības un satikšanās iespējas. Pateicoties dziesmai, esmu satikusi savas brīnišķīgās kolēģes Edīti un Jonitu. Satikusi  īstajā vietā un laikā, lai „Knīpās un Knauķos” dalītos uzkrātajā pieredzē un kopīgi radītu un realizētu daudzas radošas  idejas.
„Knīpas un Knauķi” pilnīgi noteikti ir brīnišķīga ceļa maize ik vienam bērnam. Tā sildīs, samīļos, pamielos un stiprinās bērnu sirdis svarīgākajos un nozīmīgākajos mirkļos visā viņu dzīves garumā.
Lai mums kopīgi izdodas bērnu rītdienu padarīt gaišāku, drošāku un  krāsaināku.
Lai viņu acis vienmēr mirdz un sejas rotā laimes pilns smaids!!!

Ar mīlestību,
Sanita Sējāne