Domas

Jūs esat veiksminieks

 
"Ja jūs esat  izdzīvojis bērnības un jaunības posmus un saglabājis pozitīvu attieksmi uz dziedāšanu, jūs jau esat veiksminieks. Jums jau piemīt ticība sev, svarīgs starta punkts, no kura jūs varat turpināt uzlabot savu dziedāt prasmi un zināšanas par savu balsi. Savukārt, kad jūs progresējat, atcerieties vienmēr iedrošināt arī citus, nekad nenoniecināt neviena cilvēka centienus, kurš patiesi no sirds mācās labi dziedāt " tā apgalvojis Kalifornijas Universitātes emeritētais profesors Vans Ambrozs Kristi ( Van Ambrose Christy, 1900 - 1990).
 

Priecīgus Ziemassvētkus un LAIMĪGU DZĪVI :)!

 

Gaidot Ziemassvētkus un iededzot Adventes svecītes, kopā ar Knīpām un Knauķiem dalījāmies pārdomās, ko tad mums varētu vēstīt katra no 4 svecītēm...:).Jaukajās pārdomās, ko skolotāja Edīte guvusi jogas nodarbībās no savas skolotājas Inetas Ķirses, vēlamies dalīties arī ar jums, mīļie Knīpu un Knauķu vecāki un visi citi labie cilvēki:

Cerība – lai tā vienmēr dzīva – ja šodien neizdevās un nepaveicās, citreiz noteikti izdosies :-)!

Klusums –  lai to vienmēr spējam sevī ielaist un paturēt – mirklis miera klusumā ļauj apstāties, padomāt un apzināties, ko es pašreiz daru, kas man visapkārt notiek.

Prieks –  lai prieks ir par visu – zilajām debesīm, spožo sauli, balto sniegu, zaļo zāli, par sevi un citiem, un, lai vienmēr arī strādājas ar prieku!

Mīlestība – lai tā nekad nebeidzas -  mīlestībai ir tik dažādas formas, kuras visas ir jāiepazīst un jāizbauda, lai to vienmēr spētu  piedzīvot sev un citiem - šajā brīnišķīgajā Dieva radītajā un mīlētajā pasaulē :-)!

Šīs četras vērtības vēlam sev un visiem jums turēt dzīvas un stipras ne tikai Ziemassvētku laikā, bet vienmēr, jo tās patiešām labi palīdz dzīvot laimīgu dzīvi :-)!

Esiet sveicināti:)!

Esiet sveicināti mūsu mājas lapas jaunajā sadaļā: DOMAS:)!

Tā kā savā dziedāšanas mācīšanās ceļā ļoti cenšamies bērniem mācīt arī domāt līdzi - par ko dziedu, kā dziedu, kā domāju, kā dzīvoju:),                  tad mūsu mājas lapā šāda sadaļa ir dabiski vajadzīga. Ik pa laikam mēs, skolotājas, dalīsimies pārdomās par kādu dziedāšanas vai vienkārši dzīvošanas kvalitātes niansi:). Šeit aicinām arī vecākus sūtīt mums savus jautājumus vai pārdomas. Esam pārliecinātas, ka šī sadaļa mums nesīs daudz pozitīvas enerģijas un iedvesmas gluži kā mūsu koncerti, atmiņas fotogrāfijās un galu galā - ikdienas nodarbības:)!

Lai visiem laba veselība:)!

Jūsu skolotājas:)